Wimbledon 2022 spillerekkefølge i dag: Dag 4 tidsplan og dwell siste resultater med Rafael Nadal på Centre Court docket

1656608308 newFile 1



newFile 1

Rangert som nr. 118 i verden, er 25 år gamle Boulter i tredje runde for første gang noensinne etter å ha slått fjorårets andreplass.

Nadals møte i andre runde er med Ricardas Berankis fra Litauen, mens Coco Gauff også skal på Heart mot Mihaela Buzarnescu.

På Court docket One vil kvinnenes nr. 1-seed, Iga Swiatek, se til å holde det utrolige vinnerløpet i gang før den lokale favoritten Jack Draper tar imot australske Alex de Minaur.

Her er dagens spillerekkefølge for singelkamper og utvalgte dobbeltkamper…

Wimbledon-plan | Rekkefølge for spill for torsdag 30. juni 2022

Alle tider er BST med baner som åpner kl. 11.00 med mindre det er oppgitt. Frø i parentes.

Heart Court docket (fra kl. 13.30)

  • Katie Boulter slo Karolina Pliskova (6) 3-6, 7-6 (4), 6-4
  • Ricardas Berankis vs Rafael Nadal (2)
  • Coco Gauff (11) mot Mihaela Buzarnescu

Court docket One (fra kl. 13.00)

  • Jordan Thompson 2-6, 3-6, 5-7 Stefanos Tsitsipas (4)
  • Iga Swiatek (1) slo Lesley Pattinama Kerkhove 6-4, 4-6, 6-3
  • Alex de Minaur (19) mot Jack Draper

Rett 2

  • Paula Badosa (4) slo Irina Bara, Romania, 6-3, 6-2.
  • Nick Kyrgios slo Filip Krajinovic (26) 6-2, 6-3, 6-1.
  • Jessica Pegula (8) slo Harriet Dart 4-6, 6-3, 6-1.
  • Kirsten Flipkens vs Simona Halep (16)

Rett 3

  • Petra Kvitova (25) slo Ana Bogdan 6-1, 7-6 (5).
  • Liam Broady slo Diego Sebastian Schwartzman 6-2 4-6 0-6 7-6 (6) 6-1.
  • Daniel Elahi Galan vs Roberto Bautista Agut (17)

Rett 4

  • Alastiar Grey & Ryan Peniston vs Joran Vliegen & Jack Withrow

Rett 8

  • Rajeev Ram og Joe Salisbury (1) slo Carlos Taberner og Daniel Altmaier 6-3, 7-6 (5), 7-6 (6).

Rett 10

  • Julio Peralta & Alejandro Tabilo vs Jonny O’Mara & Kenneth Skupski

Rett 12

  • Taylor Fritz (11) slo Alastair Grey 6-3, 7-6 (3), 6-3.
  • Elena Rybakina (17) slo Bianca Andreescu 6-4, 7-6 (5).
  • Denis Shapovalov (13) mot Brandon Nakashima

Rett 14

  • Alize Cornet slo Claire Liu 6-3, 6-3.
  • Lorenzo Sonego (27) slo Hugo Gaston 7-6 (4), 6-4, 6-4.
  • Maxime Cressy mot Jack Sock
  • Magdalena Frech vs Anna Karolina Schmiedlova

Rett 15

  • Ajla Tomljanovic slo Catherine Harrison 6-2, 6-2.
  • Zheng Qinwen slo Greet Minnen 6-4, 6-1.
  • Christian Garin mot Hugo Grenier
  • Elise Mertens & Shuai Zhang (1) v Anna Bondar Greet Minnen

Rett 16

  • Alex Molcan slo Marcos Giron 6-3, 6-2, 6-4
  • Petra Martic slo Kristina Kucova 7-6 (4), 6-3.
  • Dennis Novak vs Jason Kubler

Rett 17

  • Richard Gasquet slo Mackenzie McDonald 6-3, 3-6, 6-4, 6-3
  • Concord Tan slo Sara Sorribes Tormo (32) 6-3, 6-4.
  • Benjamin Bonzi vs Jenson Brooksby (29)

Rett 18

  • Botic Van de Zandschulp (21) slo Emil Ruusuvuori 3-6, 6-1, 6-4, 6-4.
  • Barbora Krejcikova (13) slo Viktorija Golubic 6-3, 6-4.
  • Lauren Davis vs Amanda Anisimova (20)
  • Aljaz Bedene & Quickly Woo Kwon vs Thanasi Kokkinakis & Nick Kyrgios (10)

TBA: Emina Bektas & Kristina Kucova vs Harriet Dart & Heather Watson

Tider og domstoler kan endres

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.